zavřít

Reality show Neighbours from Hell

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zajímavý, ale těžko žánrově zařaditelný titul vzniká pod taktovkou společnosti Jowood.

Jeho název je Neighbours from Hell a podle popisu na oficiálních stránkách, jde o první interaktivní reality TV show založenou na čiré zákeřnosti. Už samotné obrázky, které si můžete prohlédnout v naší galerii, jsou důkazem toho, že se jedná o celkem ujetou karikaturistickou šílenost, která se zabývá často velice napjatými sousedskými vztahy.


nové obrázkykompletní galerie

Situace je asi taková: váš byt sousedí s bytem, ve kterém bydlí soused vzešlý snad ze samotného pekla. Nyní ale přišel váš čas na odplatu. Budete se plížit a nenápadně ometat okolo domova svého otravného souseda a snovat plány a záškodnické darebnosti na nic netušícího obyvatele. Protože jste ale zároveň hvězdou nové fantastické TV show, bude každý váš krok zaznamenáván na kameru, včetně líčení naprosto ďábelských pastí. Vaším úkolem bude dělat co největší bordel. Čím větší, tím lepší šance na dobré ohodnocení a možná i nějakou tu prestižní cenu. Ale pozor! V každém baráku se najde minimálně jeden soused (zpravidla spíše sousedka), který má oči všude. Když vás totiž někdo takový nachytá, vaše reality show končí. Mezi postavičkami, se kterými se ve hře seznámíte, bude kromě hlavního hrdiny Woodyho, také onen pekelný soused, jeho pes Mutt a uřvaný papoušek.

Neighbours from Hell vám nabídne 14 náramně odlišných epizod anarchie. Vašimi hlavními prostředky bude umné skrývání se a mazanost při líčení perfektních pastí. K tomu všemu vám poslouží jednoduchý interface a ovládání. Doprovázet vás bude vynikající soundtrack. Vydání hry se očekává během jednoho či dvou měsíců.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.