Realistický Rainbow Six: Raven Shield
zdroj: Archiv

Realistický Rainbow Six: Raven Shield

30. 4. 2002 22:51 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Akční first-person střílečka Rainbow Six: Raven Shield je jak jistě víte třetím pokračováním řady realistických simulací inspirovaných dílem Toma Clancyho.

Vydání této hry bychom se měli dočkat do konce tohoto roku, kdy by měla být nejdříve vydána verze pro PC a o něco později by ji měla následovat Xboxová obdoba. Naše galerie dnes zaznamenala pár nových přírůstků, které Vás zavedou do prostředí terorismu nejrůznějšího kalibru.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Raven Shield poběží na nejnovější verzi Unreal enginu, který skýtá mnohá zdokonalení všeho druhu a vysokou kvalitu grafiky. Nutno poznamenat, že programátoři Ubisoftu museli jádro tohoto engine mohutně upravit, tak aby byla zachována balistika a další vlastnosti zbraní. Realističnost je v případě tohoto projektu více než hlavním cílem tvůrců. Odrazí se to především na pohybech jednotlivých postav a jejich reakcích na určité události. To se bude týkat také NPC, jejichž inteligence zaznamenala také jistá zdokonalení. Do Raven Shield se opět vrátí ostřelovač a jako bonus mu bude přisouzena termovize umožňující sice omezené, ale i tak pozorování skrz zdi. Hra Vám rovněž nabídne nové noční vidění.
zdroj: GameSpy zdroj: Archiv

korgull

Nejnovější články