Raven Shield, Lionheart, AOM: Titans
zdroj: Archiv

Raven Shield, Lionheart, AOM: Titans

26. 7. 2003 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Série Rainbow Six bude už za pár měsíců rozšířena o další titul, a to o datadisk Raven Shield: Athena Sword.

Právě z něj pochází pár nových ukázek v naší galerii. Pokud si jej máte v plánu pořídit, můžete se těšit na novou kampaň o osmi misích, během kterých se budete muset vypořádat s teroristy pod vedením starého známého Gutierreze. Jistě vás však potěší i další nové mise a samozřejmě i řada novinek v multiplayeru nebo arzenálu zbraní. Další podrobnosti naleznete v naší nedávné zprávě nebo v preview na PC.IGN.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
Athena Sword galerie  ||  Lionheart galerie  ||  AoM: The Titans galerie

I přesto, že je RPG Lionheart již hotova (viz tato novinka), máme pro vás, co si na ni myslíte, nějaké nové ukázky pro zkrácení dlouhé chvíle. V evropských obchodech se hra totiž objeví až na začátku září a v české verzi, kterou zajistí CD Projekt, dokonce až v průběhu října. Rozsah lokalizace zatím není zcela znám, ale v nejhorším případě půjde "pouze" o texty, kterých je v Lionheart bezpochyby mnoho. Na překladech se podílejí ti nejlepší a velmi zkušení překladatelé RPG her, kteří si určili za cíl, nenechat české hráče dlouho čekat. Držme jim proto palce.

V říjnu tohoto roku můžete očekávat také vydání nového datadisku pro věhlasnou real-time strategii Age of Mythology - The Titans, od Ensemble Studios. Název addonu je odvozen od patronů nového národa, který bude do hry přidán. Tím jsou Alanťané, lidé z bájného ztraceného ostrova, velmi to vyspělá civilizace. Pokud jste četli naši poslední zprávu týkající se tohoto titulu, pak víte, že se budou Atlanťané od ostatních velice lišit, a že si na nich tvůrci dávají velice záležet. Zajímá-li vás tato hra více, navštivte naši galerii, čekají tam na vás nové screenshoty.
zdroj: TTGhomepageGameSpy, GH

korgull

Nejnovější články