zavřít

Rallisport Challenge Xbox screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pětadvacet značek aut jako Audi, Citroen, Lancia, Ford, Subaru nebo Mitsubishi slibuje Microsoft do svého prvního rallye simulátoru Rallisport Challenge, který se chystá pouze pro Xbox.

zdroj: Archiv

O úroveň této hry se asi nikdo nemusí obávat, neboť ji připravuje švédská firma Digital Illusions. Ta je známá hlavně díky pinballům, ale i se závody má velké zkušenosti, vždyť stojí za takovými tituly, jako jsou Rally Masters, MotorHead nebo Swedish Touring Car Championship 2. Zde je patnáctka nových obrázků:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Pár dalších detailů o této hře výhradně pro Xbox, která je naplánována na jaro, se dočtete na její homepage u Microsoftu.
zdroj: EvilAvatar zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.