zavřít

Rainbow Six: Raven Shield - nové shoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A máme tu další čtyři nové screeny z nadcházející FPS Rainbow Six: Raven Shield, která se stane již třetím pokračováním řady realistických simulací inspirovaných dílem Toma Clancyho.
další nové obrázky

Aby byla realističnost v této realistické hře co nejrealističtější ;), museli si hoši z Ubisoftu pořádně pohrát s Unreal enginem, na kterém Raven Shield poběží. Jistě to je úmorná práce... Každopádně by měla přinést ovoce v podobě celkově kvalitní grafiky, zachování balistiky a dalších vlastností zbraní, pohybů a reakcí postav, inteligentnějších NPC atd.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.