zavřít

Purge, Velvet Assassin, Lethal Dreams pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nadcházející hybridní onlinová FPS/RPG Purge opět rozšířila naši galerii o několik nových screenshotů, tentokrát znázorňujících hráče za třídu "Assassin", což je jedna z celkových osmi nabízených možností.

Tento titul původem z dílny studia Freeform Interactive vás přivede do celkem nedaleké budoucnosti, kde se spolu střetnou dvě velice odlišné síly - svět sci-fi a fantasy, neboli technologie vs. magie. Třída "Assassin" patří právě mezi tzv. "Vyvolené" (The Chosen) bojující na straně magie. Dalšími třídami v této skupině jsou: Monk, Fighter a Mage. Naproti tomu stojí organizace "Řád" (The Order) uznávající pouze technologie. Do této skupiny jsou zařazeny čtyři třídy: Android, Cyborg, Wastelander a Commando. V download sekci na vás mimochodem čeká nová beta 1.3.7. této hry.

    


Purge galerie  ||  Sabotage 1943 galerie  ||  Lethal Dreams galerie

Teprve před pár dny oznámená válečná špionážní akce Sabotage 1943 od vývojářů Team Toro rovněž obohatila naši galerii o několik nových ukázek. Hra je vyvíjena pro PC, ale také pro Xbox i PS2. Vyjít by měla v zimě, na přelomu roku 2003 a 2004. Se Sabotage 1943 se podíváte na autentické francouzské dějiště 2. světové války, např. do německými vojsky okupované Paříže. Hra bude obsahovat 22 levelů založených na skutečných historických faktech. Těšit se můžete na sedm různých postav, každou vybavenou jinými schopnostmi. Inteligence nepřátel bude poměrně složitá a nejednou vás dostane do nečekané situace.

Plné napětí jsou ale také naše další nové obrázky z chystané RPG Lethal Dreams, kterou mají na svědomí ruští Boolat Game Development. Na prvním screenshotu můžete pozorovat, jak mocný kouzelník demonstruje obráncům tohoto místa svou démonickou sílu. Nikdo nemá šanci přežít. Další obrázek ukazuje boj o území zvané "Dry Lands". Kreatury patřící opatrovníkovi této oblasti se utkávají se třemi válečníky okouzlující Inanny. Tito bojovníci jsou velice silní, avšak pohotoví "Červi smrti" mají šanci tuto bitku vyhrát, protože jsou stále přivolávány nové a nové kreatury, aby doplnili tuto ohavnou armádu. konečně, zkuste si tipnout, kdo vyhraje... ;) Další ukázka představuje přípravy nepřátel na přepadovku. Následující screenshot dává tušit, že se Verition, velice důležitá osoba, která si nemůže dovolit nikam jít bez svých bodyguardů, chystá setkat se svým starým přítelem... Kdy Lethal Dreams vyjde zatím není úplně jasné, ale doufejme, že to bude ještě během tohoto čtvrtletí.
zdroj: HomeLANhomepage, PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.