zavřít

Purge, Project IGI 2, IL-2: Forgotten Battles

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Záplava nových obrázků z FPS/RPG Purge se objevila na její oficiální stránce.

V této onlinovce se přesuneme na Zemi 22. století, která se zmítá ve válce dvou znepřátelených skupin. Tou první jsou příznivci Řádu, disciplinovaní technologicky vyspělí lidé, považující se za globální vládu. Proti nim se staví sekta Vyvolených, kteří se místo k vědě obrátili do minulosti a v bojích tak používají starodávná magická kouzla. Purge bude tedy typickou ukázkou tzv. future vs. fantasy, což je mimochodem i název oblíbeného herního modu pro Quake, který mají na svědomí právě vývojáři z Freedom Interactive. Celá hra poběží na Jupiter engine, což je upravená verze LithTech enginu, použitého například u Alien vs. Predator 2 nebo NOLF2. Hra Purge Online by se měla finálně objevit v prvním čtvrtletí příštího roku a k radosti vývojářů jistě přispělo i nedávné uzavření smlouvy s vydavatelem - společností TriSynergy, která získala práva i na bojovku One Must Fall: Battlegrounds.

    


Purge Online galerie  ||  Project IGI 2 galerie  ||  IL-2 Sturmovik:Forgotten Battles galerie

Špionážní akce Project IGI 2: Covert Strike by měla pokračovat v úspěšně nastoleném trendu prvního dílu. Protože jedním z největším minusů jedničky byla umělá (ne)inteligence nepřátel, snaží se vývojáři z Inerloop Studios upnout své síly právě tímto směrem. Celou hru bude tvořit 19 misí rozdělených do tří kampaní, které se budou odehrávat ve třech zemích - navštívíme tak Rusko, Čínu a Libyi. Změn se oproti IGI jedničce dočká i systém ukládání pozic a především by měl přibýt kýžený multiplayer. Vše si podrobně můžete přečíst třeba v tomto květnovém preview. Místo Eidosu se o vydávání IGI 2 postarají Codemasters a stát by se tak mělo až v únoru.

Poslední pohled věnujeme oblíbenému leteckému simulátoru IL-2: Sturmovik, konkrétně jeho oficiálnímu datadisku Forgotten Battles. Ten bude obsahovat kampaně na finské a maďarské frontě, skládající se z celkového počtu deseti misí, ve kterých se podíváme nad Helsinky, (tehdejší) Leningrad, k Balatonu nebo nad pomezí Ukrajiny a Polska. Chybět nebude ani pět nových misí pro multiplayerovou hru. Datadisk má obsahovat také několik nových typů letounů. Nejvíce nás asi budou zajímat ty hratelné, mezi které se zařadí Ju-87G-1, FW-190D-G, LA-7, I-153, Hurricane Mk IIB a Hurricane Mk IIC nebo variace Bf-109. Příznivci žánru si rozhodně nesmí nechat uniknout nové obrázky. Hru v současnosti dokončují Maddox Games a UbiSoft ji vydává již příští měsíc.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.