zavřít

Psychotoxic info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Firma CDV Software, která se nedávno proslavila díky Sudden Strike, potvrdila, že pro ni Nuclear Vision dělají hru pod názvem Psychotoxic.

zdroj: Archiv

Hra je označována jako "technothriller" first-person střílečka a moc informací o ní zatím známo není, k dispozici jsou jen první screenshoty.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
Co mě docela zaujalo, je slogan na tuto hru (neanglicky hovořící jedinci nechť prominou, ale překladem do češtiny by to ztratilo kouzlo).
Imagine a game beyond everything you've seen before, imagine a game that won't let you sleep, imagine a game that requires a gun-licence to play, you have found it ... zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.