zavřít

První ukázky z FPS Retribution

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na začátku ledna byla odhalena nová akční hra s názvem Retribution, vývojářského týmu U-235 Studios.

V té době jsme měli k dispozici pouze obrázky a videa z Reality enginu, který se stal jejím základem. Dnes vám nicméně můžeme předložit konečně i první skutečné screenshoty, které jsou prý in-game a v žádném případě nejsou nijak upravené ani předrenderované. Termín vydání Retribution, které se po grafické stránce dost podobá Far Cry, je naplánován až na rok 2007.


Retribution pojednává o mladíkovi, který žije od brutální vraždy svých rodičů, jejímž byl svědkem, pouze pro pomstu. Vy se do něj vžijete a spolu s ním půjdete za svým společným cílem rafinovaně a bez zábran. Jestli si vše vyřídíte sami, anebo si k tomu vycvičíte nějaké lidi, je čistě na vás. Hra má být vybavena propracovanou a inteligentní AI a unikátním systémem poškození. K dispozici budete mít i celou řadu řiditelných dopravních prostředků. Retribution nebude pouze o zabíjení, někdy je živý rukojmí cennější, než mrtvola. Tento druh obchodu ale také nebude ve hře jediným... Vedle single-playeru má tento titul zahrnovat rovněž multiplayer s kompetitivními i kooperativními módy.
zdroj: Retribution

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.