zavřít

První obrázky Zeus: Poseidon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Netrvalo to dlouho a krátce po oznámení datadisku Zeus: Poseidon tu máme i první obrázky ze hry.

zdroj: Archiv

Protože jsem hru Zeus: Master of Olympus hrál, nedalo mi velkou práci vyčíst z obrázků nejzajímavější novinky (z thumbnailů to nepoznáte, musíte si kliknout pro velký obrázek).

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Z obrázků je vidět několik nových monumentů a budov, některé novinky v zemědělství, ale nejvíce mě zaujala nová složka v budování města. Jde o skupinu věcí sloučených pod název Věda a spadá tam například astronomie, výzkum, studium či výstavy. Troufám si tvrdit, že to nebude jediná větší změna. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.