zavřít

První obrázky ze Sacred 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Plnohodnotné pokračování úspěšného fantasy RPG Sacred bylo oznámen již vloni a nyní se k nám dostaly premiérové screenshoty, předvádějící novou 3D grafiku, spolu s prvními střípky informací.

Dvojka prý bude ještě akčnější a má obsahovat celkem šest hratelných postav, které se mohou zdokonalovat ve třech oblastech namísto dřívějších dvou schopností. Z jedničky však poznáte jen serafímku (Seraphim), zbytek budou tvořit nové tváře, jako třeba obr Zenturio připomínající svého kolegu z Titan Questu.


Po stránce hratelnosti zůstane vše při starém, čili i v Sacred 2 prožijete spoustu rubaček a dobrodružství při pohybu po rozlehlé mapě herního světa. S vyprávěním příběhu a designem misí pomáhá Ascaronu zakladatel Legend Entertainment (Unreal 2) Bob Bates, nicméně v tuto chvíli se hra nachází teprve v pre-alpha fázi vývoje a její vydání se odhaduje až na příští rok. Jinak stále platí záměr podporovat fyzikální procesor PhysX a zakomponovat sem i rag-doll animace počítané softwarovou cestou.
zdroj: PCGames, diskusní fóra

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.