zavřít

První obrázky z Operation Flashpoint Gold

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podařilo se nám získat první oficiální obrázky z připravované verze Operation Flashpoint Gold.

zdroj: Archiv

Jde o uvolněné obrázky pro novináře, ale abych řekl pravdu, nic zvláštního na těch obrázcích není. Nebo vy něco takového vidíte?

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

OFP Gold přinese především kompletní kampaň za ruskou stranu (Red Hammer), tedy to, co v původní hře docela chybělo. Kampaň se bude sestávat z 20 misí a zavede nás opět na nám dobře známé ostrovy, které budete dobývat z pozice Dimitri Lukina. Tento výborně vycvičený ruský voják bude zpočátku věrný vzbouřenci generálu Gubovi, ale během kampaně zjistí jeho skutečné záměry a přejde se svojí jednotkou na druhou stranu konfliktu.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.