zavřít

První obrázky z Oblivion Lost

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ukrajinské vývojáře spojené ve firmě GSC Game World je nutno začít brát opravdu vážně.

zdroj: Archiv

Po výborné strategii Cossacks: European Wars (recenze) a nedávno vydané akční hře Codename: Outbreak (recenze) totiž připravují další velmi zajímavou hru nazvanou Oblivion Lost, ze které jsou i tyto první screenshoty.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Z nich asi sami vidíte, že k dokončení hry je ještě daleko a nejméně rok si na to počkáme. Jinak Oblivion Lost bude týmová akční hra zasazená do daleké budoucnosti plné nových technologií. Autoři si také zakládají na enginu X-Ray, o jehož dovednostech si můžete přečíst i na nově otevřené homepage hry. Bude zajímavé sledovat vývoj této hry, protože ambice s ní mají autoři veliké. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.