zavřít

První obrázky z Driver 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Již dávno se mohli všichni příznivci Driveru radovat z oznámení třetího pokračování neobvyklé závodní série i pro PC.

K neradosti všech nás Driver 2 minul a stal se trofejí pouze pro konzolisty, u trojky by se ale měli dočkat jak majitelé PS2, Xboxu a GameCube tak i my. Ačkoliv tyto první obrázky, které vydali ostřílení Reflections a Infogrames, pocházejí právě z Playstationové verze, věřme, že ta PCčková nebude o nic horší.


nové obrázkykompletní galerie

Kromě vylepšené simulace taxikáře, chcete-li zkorumpovaného poldy Tannera, přibude možnost z vozu vystoupit a vydat se na procházku po Nice, Miami nebo Istanbulu, které ukazuje i toto video z léta 2002 (4,5 MB). Právě kvůli tomu mnozí Drivera 3 přirovnávají k sérii Grand Theft Auto. Podle starších zpráv by se všechny verze Driver 3 měly na trhu objevit ke konci letošního roku, oficiální datum ale zatím nebylo stanoveno, stejně jako žádné další detaily.
zdroj: EuroGamer

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.