zavřít

První obrázky z české adventury Ashfall

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přesvědčte se na vlastní oči o filmové grafice z dílny debutujících vývojářů.

V prosinci jsme vás informovali o nové české adventuře Ashfall od debutujících vývojářů z Prohibited. Hru původně koprodukovali berounští Future Games, nicméně ti se s autory zřejmě nepohodli a celá spolupráce zhruba před měsícem skončila. Prohibited tak pokračují ve vývoji coby nezávislé studio.


Žánrově má jít o mix adventury/RPG ve filmovém stylu, o čemž se díky dvojici prvních obrázků můžete přesvědčit na vlastní oči. Na tom prvním uvidíte detailní pouliční zákoutí s převrhnutou popelnicí, rozházenými novinami a spoustou graffiti na stěnách, zatímco druhý panoramatický screenshot interiéru s šachovnicovou podlahou evokuje představu zapomenutého skladiště.

Ashfall vyjde příští rok pro PC - více v oznámení.
zdroj: Jeux video

levis

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.