zavřít

První obrázky z české adventury Ashfall

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přesvědčte se na vlastní oči o filmové grafice z dílny debutujících vývojářů.

V prosinci jsme vás informovali o nové české adventuře Ashfall od debutujících vývojářů z Prohibited. Hru původně koprodukovali berounští Future Games, nicméně ti se s autory zřejmě nepohodli a celá spolupráce zhruba před měsícem skončila. Prohibited tak pokračují ve vývoji coby nezávislé studio.


Žánrově má jít o mix adventury/RPG ve filmovém stylu, o čemž se díky dvojici prvních obrázků můžete přesvědčit na vlastní oči. Na tom prvním uvidíte detailní pouliční zákoutí s převrhnutou popelnicí, rozházenými novinami a spoustou graffiti na stěnách, zatímco druhý panoramatický screenshot interiéru s šachovnicovou podlahou evokuje představu zapomenutého skladiště.

Ashfall vyjde příští rok pro PC - více v oznámení.
zdroj: Jeux video

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.