zavřít

První obrázky z Another War 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polské vývojové studio Mirage Interactive ještě pořádně nerozeslalo do celého světa svou válečnou RPG Another War, která u nás vyšla v kompletní české lokalizaci (recenze na Tiscali 75%) a už chystá její pokračování.

K žádnému oficiálnímu oznámení nového dílu sice nedošlo, přesto se však do světa (oficiální cestou) dostala pěkná sada prvních screenshotů. Také na oficiálních stránkách Mirage Interactive o Another War 2 nenajdete nic než pouze zmínku, že jde o titul ve vývoji.


nové obrázkykompletní galerie

No, na nějaké informace si zdá se budeme muset ještě počkat, ale jak je vidět z obrázků, čeká nás asi hodně cestování, při kterém se podíváme, jak do ledových pustin, tak na písečné pláže.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.