První obrázky z akční hry Schwarzenberg
zdroj: tisková zpráva

První obrázky z akční hry Schwarzenberg

1. 2. 2003 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Půl roku trvalo než se od oznámení nového titulu vývojářů z Radon Labs (Project Nomads) objevily jeho první ukázky.

Jsou sice jen tři, ale zaměření hry, která dostala jméno Schwarzenberg, je z nich patrné docela jasně. Konečně vzhledem k tomu, že má tato hra ještě poměrně dlouhou cestu vývoje před sebou - její dokončení je naplánováno na příští rok a vydavatele tvůrci ještě nenašli, dá se očekávat, že se naše galerie v průběhu té doby ještě rozroste. Kromě toho, Schwarzenberg by měla tvořit první část chystané trilogie.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Hra Schwarzenberg by se dala nazvat historickým thrillerem. Její děj vychází ze skutečných historický událostí 2. světové války, resp. jejího konce. Příběh se týká tajemného městečka Schwarzenberg, které bylo během pádu Třetí Říše a následném osvobozování dalších a dalších zemí spojeneckými vojsky v roce 1945, poněkud odříznuto od okolního světa a obklopeno armádou USA i Rudou. Přívětivá situace pro nejrůznější povídačky o jakési nacistické pevnosti, kde by se mělo ukrývat mnoho pokladů, včetně tajných plánů nových zbraní. Hráči budou vsazeni do role vědeckého pracovníka vyslaného do této poslední bašty nacistického režimu na tajnou bezpečnostní misi. Jenže co se zprvu zdálo rutinní akcí, se zvrhlo v noční můru...

Radon Labs mají v plánu vyrobit Schwarzenberg nejdříve pro Xbox a následně jej portnout na PC a další konzole. Při jeho tvorbě využívají engine zv. Nebula Device, specializující se především na exteriéry, 3D oblaka, dynamická osvětlení, denní/noční cyklus, apod. Hra se soustředí výhradně na single-player. Více se dočtete zde.
zdroj: GHWorthplaying

korgull

Nejnovější články