zavřít

První obrázek z Command & Conquer 3?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Skutečný screenshot uniklý z časné verze dalšího dílu Command & Conquer nebo pokus o podvrh od nějakého zamindrákovaného puberťáka? To je otázka, která se honí hlavou při pohledu na tenhle obrázek, který se dnes dostal na internet, ale nikdo zatím nezná odpověď.

zdroj: Archiv

Pro první možnost hovoří fakt, že hra s pracovním názvem Red Alert 3 byla odhalena koncem minulého roku, kdy na ní podle newsletteru začal naplno dělat vývojářský tým stojící za LOTR: Battle for Middle-Earth nebo C&C: Generals. Také styl grafiky působí na ukázce docela věrohodně, ale samozřejmě se nedá vyloučit, jestli jen někdo mírně neupravil Saga engine, na němž má hra běžet, podobně jako Generals. Jak mimochodem píše domácí fansite, v jednom rozhovoru se zástupkyně EA Czech prokecla, že plánují kompletní lokalizaci Red Alertu 3.

zdroj: Archiv

Naopak proti autenticitě obrázku svědčí to, že hra dosud nebyla oficiální cestou oznámena a také dočasný (asi na rok) odchod Marka Skaggse (producent všech RTS z ex-Westwoodu) z Electronic Arts, aby se mohl více věnovat své rodině. Na GameSpy při této přiležitosti citovali nejmenovanné interní zdroje, podle nichž byl tenhle konkrétní projekt údajně poslán k ledu. S tím si však přímo protiřečí vyjádření mluvčího EA, podle kterého práce na hře pokračují i bez Skaggse a designéra Browdera (přešel do Blizzardu), ale vše je zatím ve velmi ranné fázi. I možná proto se na fanouškovských stránkách čím dál častěji objevují články typu "Co bych si přál v Red Alert 3" - ostatně EA by byli hloupí, kdyby takovou slavnou sérii (očima jejich vedení - dojnou krávu) nechali delší dobu spát. Babo raď...

Update 15.3. - jak upozornil čtenář Lord KUKO v diskusním fóru, prý se jedná o zhruba půl roku staré návrhy Command & Conquer 3, na kterém se dříve údajně také pracovalo. Další artworky z této kolekce si prohlédněte zde: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
zdroj: EuroGamer, GameSpy a další

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.