zavřít

První informace o Redneck Racing

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Koncem ledna vydali Interplay tiskovou zprávu o tom, že pro ně firma 14 Degrees začala připravovat off-road simulátor Redneck Racing.

zdroj: Archiv

Dnes jsou na světě i první obrázky a nebude tak na škodu si hru trochu přiblížit. Pokud jste si pohledu na název hry vzpomněli na hru Redneck Rampage, nejen že máte znalosti o počítačových hrách, ale nejste ani daleko od jádra pudla :). Interplay vlastnící práva na Redneck si asi řekli, že by byla škoda nevyužít zase jednou kdysi populární hru, trochu změnit název a udělat hru úplně jinak zaměřenou. Pro tentokrát z toho vyšel off-road, který slibuje věci vesměs tradiční - 16 různých vozů, 24 tratí v 6 různých prostředích, několik módů zahrnujících time trial, arcade, challenge atd. Uvidíme, jak bude probíhat vývoj této hry, ale obávám se, že Insane a Screamer 4x4 nasadili mezi off-roady laťku hodně vysoko.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.