zavřít

První česká onlinovka Mindhack

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do vcelku odvážného projektu se pustilo osazenstvo pražských kanceláří Mindware Studios v čele s bývalým šéfredaktorem Score a GameStaru Karlem Papikem - rozhodli se totiž, že vytvoří první špičkovou online hru pocházející z Čech.

Jmenuje se Mindhack a z toho mála, co se dá vyčíst na homepage, by se mělo jednat o něco na způsob Planetside, tedy hru kombinující osvědčené prvky z first-person akcí a různých MMORPG, kde vylepšujete svůj stálý charakter a můžete komunikovat s ostatními hráči. Bez zajímavosti není ani fakt, že na této hře pracují dva dřívější tvůrci Hidden & Dangerous 2 z Illusion Softworks, konkrétně designér Tomáš Pluhařík a animátor Lukáš Menšík. To je společně s pěti obrázky a šesti artworky v galerii všechno, co o Mindhack zatím víme.


další nové obrázky

Zástupci Mindworks Studios budou příští týden prezentovat Mindhack na Game Developers Conference v americkém San Jose, od čehož si slibují navázání kontraktu s nějakým vydavatelem. Nezbývá, než jim popřát hodně štěstí, aby nám po jejich návratu mohli sdělit o této slibné online hře další detaily.
zdroj: homepage, BW

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.