zavřít

První 3D Mark 2001 screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost MadOnion.com zabývající se vývojem nejrůznějších benchmarkovacích a analytických programů vašeho PC dnes večer na svých stránkách vypustila první tři obrázky z nadcházejícího 3D Marku 2001.

To je ve svých starších verzích asi nejlepší (a vlastně skoro jediný) pořádný program, který komplexně otestuje grafickou kartu, zda-li podporuje všechny nejnovější technologické vychytávky.


Pokud vám prostřední obrázek připadá odněkud povědomý, máte pravdu. 3D Mark totiž pro část svých testů používá MAX-FX engine, na kterém jinak běží stále odkládaná hra Max Payne od Remedy Entertainement. Kdy by měl 3D Mark 2001 vyjít se mi bohužel nepodařio zjistit, doufejme, že to bude co nejdříve.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.