zavřít

Proti Hermannu Maierovi v Ski Racing 2005

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V simulaci Ski Racing 2005 si budete moci vyzkoušet virtuální lyžování ve čtyřech disciplínách Světového poháru (sjezd, slalom, obří slalom s superobří slalom), a to na všech sjezdovkách ze sezóny 2004/2005 (Kitzbühel, Wengen, Val d’ Isere, Garmisch Partenkirchen, Schladming a další).

Vaším soupeřem ve hře přitom bude třeba i sama lyžařská legenda Hermann Maier.


nové obrázkykompletní galerie

První screenshoty z tohoto počinu od Coldwood Interactive a Jowoodu najdete v naší galerii, trailer je pak k dispozici na homepage. Součástí hry má být též editor pro tvorbu vlastních sjezdovek. Vydání Ski Racing 2005 je pro všechny platformy naplánováno na začátek tohoto prosince.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.