zavřít

Prostý život ve městě Neocron

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle CDV se MMORPG Neocron dostane do obchodů už 18.

října 2002. V naší nedávné zprávě jste se mohli dočíst o předčasném ukončení betatestování této hry, která své hráče provede světem, nebo lépe řečeno tím co zbylo ze světa po 3. světové válce. Post-apokalyptická atmosféra na vás dýchne i z naší dnešní nové sady obrázků.


nové obrázkykompletní galerie

Název hry je totožný s názvem jednoho ze tří měst, která katastrofu přestála, pokud se to tak dá nazvat. Toto město se rozvinulo až po několik set let trvajících bojích, zkáze a utrpení z nemocí i znečištění. Víra přeživších v lepší život na jakési cizí planetě Irata III vedla k masivnímu odchodu obyvatel tolik zničené Země. Také většina obyvatel Neocronu se nechala zlákat touto krásnou vidinou a tak zde kromě kriminálníků, různých delikventů a všudypřítomné korupce nezůstalo téměř nic. Město tak spadlo do klína jakémusi diktátorovi jménem Lioon Reza, jehož zájem o obyvatele je minimální. Dále se na moci podílejí mega-korporace a částečně extrémistické politické skupiny. A v těchto podmínkách budete ve virtuální realitě s názvem Neocron žít a přežívat. Jakým způsobem, to už bude záležet na vás...
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.