zavřít

Project Nomads opět na mušce

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další naše nové obrázky v galerii patří k připravovanému hybridnímu titulu s názvem Project Nomads, který by se měl prostřednictvím CDV objevit ve verzi pro PC ještě do konce roku.

Ve výrobě je i verze pro Xbox, ale s tou se hráči nesetkají dříve než na počátku roku příštího.

Project Nomads začíná napadením skupinky tří bojovníků mezi kusy rozlámané skály plujícími vzduchem. Dva z nich byli zajati a tak jste zůstali sami. Svět , který se před vámi rozprostře, je světem tuláků (nomádů) a jediná země kterou zde můžete spatřit jsou právě létající ostůvky. Na jednom z těchto ostrůvků se probudíte z bezvědomí způsobeného nečekaným útokem strážců. Naštěstí pro vás je to místo, kde byl před mnoha lety uvězněn starověký mist stavitel, který se vá nyní z vděčnosti, že jste ho osvobodili, odmění bitevním ostrovem a několika artefakty, z nichž budete schopni vyrobit několik základních struktur. S tímto vybavením už budete moci dosáhnout i dalších artefaktů, které jsou podmínkou pro vytvoření dalších, lepších struktur pro vylepšení ostrova. Až budete s přípravami hotovi, můžete se nakonec vydat zachránit své přátele a zničit jejich věznitele.


nové obrázkykompletní galerie

Zapátráte-li v našem archivu, narazíte na dva roky staré preview, ve kterém se mimojiné dozvíte, že k postavení jakékoli budovy či k vyvolání kteréhokoliv kouzla, budete potřebovat jisté artefakty. K jejich uskladnění před aktvivací vám poslouží opasek skýtající místo pouze pro pět takových věcí. Zajímavé je to, že zničená budova po sobě tento artefakt zanechá, takže je možné ji znovu postavit. Jak je uvedeno výše, do začátku získáte přístup pouze k některým základním strukturám jako větrná elektrárna pro výrobu energie, věž vybavenou zbraněmi pro zajištění základní obrany, hangár pro vytvoření dálkově ovládaných bojových letadel, kormidelní věž pro navigaci a maják představující stávající stav ostrova (něco jako jeho životní náplň). V průběhu hry se ale dostanete i k těm dalším. Každá z budov může být opravována, anebo složena zpět do atrefaktu.

Hry Project Nomads se zúčastníte s pohledu třetí osoby. V této perspektivě strávíte hodně času běháním po mapě, mluvením se spojenci, pronikáním do nepřátelských základen či prozkoumáváním starověkých ruin při hledání potřebných atrefaktů. Vedle víceméně klasických zbraňových systémů budete v Project Nomads moci používat také kouzla.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.