zavřít

Project IGI 2: Covert Strike obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V květnu 2002 se už tváří v tvář setkáme se špionážní střílečkou z prvního pohledu Project IGI 2: Covert Strike, v níž se stejně jako v předchozím dílu setkáte s hlavním hrdinou Davidem Jonesem, bývalým příslušníkem SAS ve službách tajné organizace IGI.

zdroj: Archivzdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Z nových obrázků, které Vám dnes přinášíme, sice bohužel nezjistíme, jak pokračuje snaha o eliminaci nejdiskutovanějších nedostatků, o kterých jsme se zmiňovali v dřívějším článku, ale aspoň se můžeme pokochat pohledem na některá nově odhalená místa.
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.