zavřít

Project Freedom alias Space Interceptor

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V prvopočátku mělo jít o pokračování vesmírné real-time strategie Project Earth, nakonec se však vývojáři ze City Interactive rozhodli ubrat jiným směrem, který ústí ve vesmírnou bojovou arkádu, a jak říkají sami tvůrci - relaxační hru s názvem Project Freedom (v USA Space: Interceptor).

Vydání tohoto titulu je naplánováno na září, což už je příští měsíc, takže se nenechte příliš pobízet a navštivte naši galerii, kam dnes přibyla trojice nových screenshotů. Právě grafika je na této hře (ve vztahu k ostatním hrám jejího žánru) prý jednou z nejúžasnějších věcí. Tvůrci nešetřili s detaily ani efekty, které jsou díky použitým moderním technologiím (pixel shadery 2.0) velmi dynamické a pěkné.


nové obrázkykompletní galerie

Děj Project Freedom se odehrává v roce 2500. K akci bude docházet jak ve vesmíru, tak na povrchu nejrůznějších planet a měsíců. Celkem má hra obsahovat 21 misí. To se může na první pohled zdát málo, ale prý budou dosti dlouhé a každá z nich má skýtat různá překvapení. Sami tvůrci však přiznávají, že týdny zábavy z toho nebudou. Kromě toho hra nebude obsahovat ani multiplayer. Jak to vypadá, příliš volnosti vás v Project Freedom - vzhledem k jejímu akčnímu zaměření úzce spjatému s příběhem - nečeká. Zato vás čeká setkání s řadou různých postav. Jednak to budou piloti vaší eskadry, ale také piloti přátelských či nepřátelských korporací, stejně jako dvě úplně cizí rasy.

Pokud jde o zbraně, k dispozici budete mít laserové, plazmové i protonové, ale rovněž samonaváděcí typu vzduch-země a vzduch-vzduch. Hráč dostane pouze jednu jedinou loď, bude ji však moci vylepšovat a upravovat (zbraně, ochranné štíty, motor, aj.). Po krku vám půjdou stíhače i velké lodě. V misích odehrávajících se na povrchu nějaké z planet, budete muset odolávat jednotkám jako jsou tanky, střely země-vzduch, apod.

Update 16:10 - Byly spuštěny oficiální stránky titulu.
zdroj: HomeLANGameZone

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.