zavřít

Project Eden screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Core Design dnes uveřejnil šest nových screenshotů z akční adventury Project Eden, která by se podle mnohých měla stát nástupcem Tomb Raideru.

zdroj: Archiv

Hra přichází se zajímavou kombinací akce a adventury. Váš tým, složený ze čtyř postav (hodně mi to připomíná Hired Guns), bude muset silně spolupracovat na řešení složitých problémů. Project Eden půjde hrát buď jako singleplayer, kdy budete ovládat celou skupinu nebo jako multiplayer, kde každou postavu dostane na starosti jiný hráč. O příběhu hry je zatím známo pouze to, že váš tým je speciální jednotka patřící do organizace zvané UPA (Urban Protection Agency), která má za úkol řešit vzniklé problémy v obrovských městech budoucnosti.

zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.