zavřít

Project BG&E = Eyes of Freedom

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Světovou premiéru bude mít na E3 2002 nový akční titul vznikající pod záštitou společnosti UbiSoft - Project BG&E (pracovní název).

Jde o nejčerstvější projev kreativity Michela Ancela - tvůrce známého a oblíbeného Raymana. Pokud by mělo jít všechno hladce, měl by se Project BG&E objevit v obchodech už v první čtvrtině 2003 a to jak pro všechny konzole příští generace, tak také pro PC. My Vám spolu s tímto oznámením můžeme nabídnout také pět prvních obrázků, které sice pocházejí z PS2, ale to Vám snad příliš vadit nebude.


další nové obrázky

Project BG&E bude postaven na úplně novém, exklusivně pro tuto hru vytvořeném enginu. Podrobnosti o příběhu a dalších skutečnostech budou odhaleny až za týden. Do té doby se budete muset spokojit s tímto málem ;)
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.