Prohlédněte si seriálového Geralta, Ciri a Yennefer na oficiálních fotkách
zdroj: Archiv
Obrázky

Prohlédněte si seriálového Geralta, Ciri a Yennefer na oficiálních fotkách

1. 7. 2019 17:00 | autor: Šárka Tmějová |

Zatím jsme se připravovaným zaklínačským seriálem od Netflixu mohli kochat jen na uniklých fotkách a videích s výjimkou jednoho testu z líčení Bílého vlka. Teď se na oficiálním Instagramu představitele Geralta Henryho Cavilla objevily vyšperkované záběry a rozpohybovaný plakát. Moment… Vážně má zaklínač jen jeden meč?

Zaklínač zdroj: Archiv

Dobře, Geraltova zbroj není taková noční můra, jako byly nedávno podivné broučí koženky Nilfgaarďanů, s obličejem Henryho Cavilla se ale ještě chvíli asi budu muset smiřovat.

   Zaklínač zdroj: Archiv   Zaklínač zdroj: Archiv

Yennefer se popisu z knižní předlohy drží docela pevně, minimálně co se oblékání do černé a stříbrné týče, havraní vlasy taky má a odškrtnout si můžete i fialkové oči. Jestli Anya Chalotra voní po šeříku a angreštu, to bez 4D televizí stejně neposoudíme.

Zaklínač zdroj: Archiv   Zaklínač zdroj: Archiv

A nakonec tu máme ještě proslulé dítě Starší krve, tedy Cirillu Fionu Elen Riannon v podání Freyi Allan. Lvíče z Cintry sice na jedné z fotek rozhodně nevypadá jako… dítě, ale popisu obyčejné dívenky s popelavými vlasy asi odpovídá. Snad bude v pohybu vypadat víc jako Yennefeřina dcera a ne sestra.

  Zaklínač zdroj: Archiv   Zaklínač zdroj: Archiv

Kostýmované fotky herců doprovodila také seriálová znázornění symbolů jednotlivých postav, tedy obsidianová hvězda, vlčí medailon a vlaštovka. Seriálu Zaklínač z produkce Netflixu se dočkáme na konci letošního roku.

Zaklínač zdroj: Archiv Zaklínač zdroj: Netflix Zaklínač zdroj: Archiv

Nejnovější články