Natáčení první sezóny zaklínačského seriálu finišuje
zdroj: Archiv
Téma

Natáčení první sezóny zaklínačského seriálu finišuje

7. 5. 2019 10:20 | autor: Šárka Tmějová |

Nedávno jsem psala o tom, že se navzdory původním plánům seriálu Zaklínač od Netflixu dočkáme ještě letos. Tomu odpovídají i zprávy ze sociálních sítí jednotlivých režisérů a herců, kteří se pomalu loučí s natáčením první sezóny. Seriál si teď několik měsíců pobude v postprodukci, aby se na streamovací službě stihl objevit do konce roku.

Titulní obrázek není oficiální - jde o upravenou fotku Henryho Cavilla ze seriálu Tudorovci

Několik posledních scén první série štáb točil v Budapešti, kde se odehrávala i závěrečná párty. Odhady, že natáčení skončí v květnu nebo v červnu, se objevily už loni v listopadu. Na konec svých prací upozornila na konci dubna jak režisérka jedné z epizod Charlotte Brändström, tak i představitel druida Myšilova, Adam Levy.

zdroj: Archiv

Mág Istredd, kterého hraje Royce Pierreson, s natáčením skončil 1. května, naprostá většina zbytku ansámblu v čele s čarodějkami, tedy s Triss (Anna Shaffer) a Sabrinou (Therica Wilson-Read) první sezónu uzavřela teď o víkendu. V Budapešti si nicméně ještě chvíli pobude producent Tomasz Bagiński, který je zároveň autorem úvodních filmečků ve všech třech zaklínačských hrách.

Práce na seriálu koncem natáčení ani zdaleka nekončí. Ve střižně, oddělení speciálních efektů a dalších formách postprodukce ta pravá zábava teprve začíná. Padla nemají ani herci, kteří budou kupříkladu muset znovu nahrávat některé dialogy, byť tentokrát už z pohodlí studia. Čeká je taky propagace, z nenápadných náznaků na sociálních sítích se teď nejspíš přesune na nejrůznější letní cony. Brzy bychom se také měli dočkat prvního traileru. Jak se říká, něco končí, něco začíná.

Nejnovější články