zavřít

Unikly obrázky nilfgaardského brnění ze seriálu Zaklínač, fanoušci nejsou zrovna spokojení

- Obrázky autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Zaklínačský seriál od Netflixu se pomalu blíží – premiéry bychom se snad měli dočkat 20. prosince letošního roku. S tím souvisejí také častější úniky informací a obrázků z natáčení. Ty nejnovější ukazují vojenské síly Nilfgaardského impéria včetně designu zbraní a zbrojí. A nedá se říct, že by fanoušci nadšením skákali do stropu.

Nedá se nic dělat, nilfgaardské brnění prostě vypadá divně, tak trochu jako nějaký broučí chitin či nějaký podobný přírodní materiál. Anebo jako kůže démona z Elder Scrolls, přičemž ani jedna z těchto variant zrovna nesedí k technologicky i kulturně pokročilému císařství.

Na druhou stranu je pravda, že Nilfgaarďané ve svých nepřátelích moc rádi vzbuzují hrůzu a vzhled divných pekelníků je celkem kompatibilní například se slavnými okřídlenými přilbicemi, které pronásledovaly malou Ciri v nočních můrách.

Seriál Zaklínač Nilfgaard

Radši bych viděl design bližší například tomu ze Zaklínače 3, kde se Nilfgaarďané CD Projektu podle mě velmi povedli a hezky reprezentují pokročilou státní mašinerii spíš než stereotypní říši zla. Dokonce i meče mají seriáloví Nilfgaarďané takové zvláštně, skurutsky nevzhledné. Můžete se na ně podívat v pohybu v přiloženém videu.

Aspoň že jsme se dočkali nejasné siluety jednoho z důstojníků na koni a v oné okřídlené helmě – dost možná by to mohl být sám Cahir. A musím říct, že jednodušší ztvárnění nilfgaardského slunečního symbolu se mi taky zamlouvá. Žádné kličky ani kudrlinky, jen rovné zlaté paprsky na oprýskaném černém dřevě či plíšku.

Seriál Zaklínač Nilfgaard

Brnění nebrnění, hlavně aby se povedl scénář a casting. Pak ať si Nilfgaarďané Cintru obléhají třeba v podvlíkačkách.

Seriál Zaklínač Nilfgaard

Tagy: Zaklínač (série) seriál

Zdroje: Redanian Intelligence

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.