zavřít

Procházka časem v Jerusalem

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Byli jste už někdy v Jeruzalémě? Já tedy ne a nepochybuji, že většina z Vás asi taky ne, zvlášť ne v dnešní době s hrozbou teroristického útoku.

zdroj: Archiv

Každopádně, pro všechny, kteří by se rádi prošli tímto městem, ale i pro ty, kteří už to štěstí měli, ale neváhali by se tam vrátit znovu, mám zajímavou a jistě lákavou nabídku. Vlastně ani ne tak já, jako spíš francouzská společnost Cryo, která v současnosti pracuje na své nové historické adventuře s názvem Jerusalem. Ta má být jakýmsi pokračováním, nebo spíše druhým dílem trilogie, jejíž první částí byla právě hra Pompeii. V Jerusalem, 3D adventuře z vlastního pohledu, se vrátíte o hezkou řádku let do minulosti, přesněji do roku 1552 a setkáte se znovu (tedy pokud jste hráli Pompeii) s geologem Adrianem Blakem.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Na své cestě za pravdou se bude Adrian setkávat s náboženskými směry a kulturami střetávajícími se v této oblasti (křesťanství, islám a samozřejmě judaismus - židovství). Jak si můžete všimnout na našich obrázcích, je hra po grafické stránce velice zdařilá a svým hráčům také nabízí volný pohled na svět v plných 360° podobně jako třeba Atlantis III. Vydání Jerusalem je plánováno na polovinu příštího roku, ale do té doby o této hře ještě určitě uslyšíme.
zdroj: Adventure-Archiv zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.