Priston Tale - onlinovka z Koreje
zdroj: Archiv

Priston Tale - onlinovka z Koreje

3. 10. 2002 10:50 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Ačkoliv Korea je země známá spíše zálibou v multiplayerových kláních, ani hráči MMORPG si zde nepřijdou zkrátka a jeden z tamních vývojových týmů - Triglow Pictures - dokonce jednu takovou připravuje.

Bude se jmenovat Priston Tale a o její grafické podobě více prozradí čerstvě vydané screenshoty. Příběh se odehrává poté, co deset Bohů stvoření rozpoutalo válku (Genesis War), jejíž hrůzné následky pociťovaly ještě další a další generace. Po mnoha následujících letech se několik přeživších obyvatel vyvinulo v rasu známou jako Tempskroni. Její příslušníci postupně zapomněli na dávnou minulost a usídlili se v jižních oblastech kontinentu Priston, podle kterého dostala také celá hra svůj název.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Na oficiálních stránkách se můžeme dozvědět o základních rysech hry, mezi které bude patřit také akční část. Podle tvůrců bude hodně na způsob arkádovek a také dost rychlá. Postavy by měly mít detailně vypracovaný zevnějšek a samotný způsob vývoje má být pojat mnohem volněji a svobodněji, aby si hráč mohl skutečně přesně určit, jaká jeho postava bude. Ve 3D prostředí se budeme moci orientovat libovolným způsobem, k dispozici také má být free kamera s úhlem otáčení 360 stupňů. V současné době se Priston Tale nachází ve fázi beta a dříve jak příští rok asi hotova nebude.
zdroj: RPGVault

kate

Nejnovější články