zavřít

Primitive Wars - dinosaura k obědu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Primitivní války (Primitive Wars), takový je název očekávané isometrické real-time strategie od korejského Wizard Softu, která by se do obchodů měla dostat už letos v listopadu.

zdroj: Archiv

Smrt Ruwataa, uznávaného stařešiny, zlomí křehký mír mezi primitivními lidmi, démony, tyrany a skřítky obývajícími ostrov a přivede je do války a chaosu. Každá z těchto ras (kmenů) má svého vlastního hrdinu v čele a specifické schopnosti či vlastnosti. Svět, do kterého Vás tato hra vtáhne, lze těžko definovat, je totiž kombinací prehistorické éry dinosaurů (ti mimochodem hrají velice důležitou roli, neboť slouží jako potrava) a doby středověkých hrdinů, rytířů a bohatýrů.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Primitive Wars nabídne 12 kampaní pro každý kmen, což je celkem 48 misí. Při grafickém rozlišení 800x600 32bit si do sytosti užijete přímých bojů i kouzel. Multiplayer až pro 8 hráčů (nebo proti počítači) si zahrajete jak po lokální síti, tak i po internetu. Mnohé možnosti skýtá i připojený snadno ovladatelný editor map. Vydavatel pro Evropu, Arxel Tribe, otevřel tento týden pro Primitive Wars oficiální stránky, kde jsou dostupné další informace o hře, nejčastěji kladené otázky (FAQ), manuál atd. My Vám nabízíme první obrázky a obrovské hratelné demo ke stažení (168 MB). zdroj: Archiv

korgull+jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.