zavřít

Přídavek pro Anarchy Online: Notum Wars

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po poměrně velkém úspěchu sci-fi MMORPG Anarchy Online chystá její tvůrce Funcom kromě regulérního datadisku Shadowlands i jiný přídavek, který byl nyní oficiálně přejmenován z Booster Pack na Notum Wars.

První betatest pouze pro vybrané hráče začíná již příští týden, další podrobnosti budou ještě upřesněny.


nové obrázkykompletní galerie

Balíček Notum Wars nabídne pro stávající hráče Anarchy Online několik nových věcí, mezi nimiž najdeme například nová říditelná vozidla, přímé in-game hlasové příkazy, nové možnosti pro ovládání pozemních skupin a další vylepšení. Pro zájemce doporučuju oficiální stránky hry. Lepší představu o samotném vzhledu Notum Wars si určitě uděláte z několika nových obrázků, umístěných v naší galerii nebo třičtvrtěsekundovém videu (3 MB, DivX). Hra vyjde už příští měsíc, ale jak to bude s její distribucí v domácích podmínkách, zatím není známo.
zdroj: GameSpy, homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.