Příběh Driver: Parallel Lines
zdroj: tisková zpráva

Příběh Driver: Parallel Lines

23. 12. 2005 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Atari vypustila do světa pár nových informací o připravovaném dalším pokračování úspěšné akční série Driver - Parallel Lines.

Spolu s nimi se objevily také nové obrázky, jež jsou nyní k vidění v naší galerii. Driver: Parallel Lines je vyvíjen studiem Reflection Interactive pro PS2 a Xbox. Vydání je naplánováno na jaro 2006.
Podle tiskové zprávy se první polovina hry odehrává v New Yorku, někdy v období 70. let minulého století. Hlavní postavou je TK, 18letý mladík a řidičský zázrak bažící po slávě a penězích. Je to talent od přírody a je si toho i náležitě vědom. Arogantní, přesto populární. Je to nejlepší řidič ve městě a všichni ho znají, od pasáků a malých zlodějíčků, po temné postavy tamního podsvětí, které se nebrání vysolit pořádný balík za jeho schopnosti. A tak je TK dokonale zapleten s jedním z největších jmen kriminální scény. Všechno jde jako po másle a nikdo si nepřipouští, že by to někdy mohlo být jinak. Přesto, jednoho dne se TKův život dramaticky změní, a to ten den, kdy jej zavřou na 28 let do vězení.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Nato se hra přenese do současnosti, konkrétně do roku 2006. TK je starší, ale ještě horší a navíc pořádně nadržený si to s někým vyřídit. Za ta léta, co byl zavřený, se toho dost změnilo, a aby zkrotil dnešní koráby silnic, bude muset použít každičký trik ze svého velmi bohatého řidičského repertoáru. Driver: Parallel Lines slibuje automobilovou akci v tom nejnapínavějším hollywoodském stylu, jaký jste kdy zažili. New York už se nemůže dočkat až se budete divoce prohánět jeho ulicemi. Těšit se můžete na 35 rozmanitých misí, v jejichž rámci otestujete prý úžasně realistickou fyziku řízení.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články