Představení golfu Tiger Woods 07
zdroj: tisková zpráva

Představení golfu Tiger Woods 07

15. 7. 2006 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Na akci pro novináře prezentovali EA tento týden i golfovou simulaci Tiger Woods PGA Tour 07, takže nejsme odkázáni jen na tradiční výčet superlativů z tiskovky a hlavní novinky ukazují hezky v pohybu čtyři videa (8 MB, XVID).

Míření při odpalu už nebude fungovat přes dosavadní směrovou šipku (i když ta půjde alternativně zapnout), kterou nahradí kruh, jehož pohybem po zeleném pažitu vyberete cílovou oblast, kam byste rádi míček poslali, což by díky svobodné volbě mělo pro hráče představovat mnohem větší výzvu než loni (vsadíte na jistotu někam doprostřed nebo to risknete kousek od jezírka?). Čím bude vámi vytvořený golfista postupem ve hře zkušenější a čím bude mít lepší atributy (na ty preferované sami převedete získané body, jinak jich docílíte třeba tréninkem), tím se bude onen kruh zmenšovat, což závisí i na jiných faktorech, jako použitá hůl nebo momentální rozpoložení sportovce.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Jak totiž předvádí další video, Tiger Woods umí vykouzlit na tváři nejen svůj milionový úsměv po vydařeném úderu, ale také se pořádně zamračit a sklesle se pohybovat poté, co netrefí jamku z pár desítek centimetrů - za vše poděkujte nové technologii Universal Capture (UCAP). Další kapitolu tvoří 3D diváci, kteří se škodolibě smějí nebo naopak aplaudují, když míček letí na velkou dálku vzduchem, kde ho pozorují s hlavami vzhůru. Jakmile se zastaví, začnou se za ním početné davy fanoušků realisticky přesouvat, aby mohly zblízka sledovat příští úder, což spatříte na pozadí v cutscéně jakožto vychytávku ročníku 07. Když se vám povede nějakého diváka trefit, chytne se za tu část těla, do které jste ho skutečně zasáhli (do nohy, obličeje apod.), zkrátka nebude to už řešené přes nějakou jednotnou animaci.

Hřišť naleznete ve hře opět dvanáct, ale část z nich bude nových (na X360 se jedná o St. Andrews, Princeville, Bandon Dunes, Firestone Country Club, Glen Abbey a Spyglass Hill), i když zde záleží na úhlu pohledu, jakou verzi minulého ročníku vlastníte. Slavných jmen je slibováno více než čtrnáct, mezi něž přibyli John Daly, Luke Donald, Ian Poulter, Colin Montgomerie a Annika Sorenstam. Tiger Woods PGA Tour 07 vyjde v posledním čtvrletí 2006 pro PC, konzole i handheldy.
zdroj: GameSpot, PR

Nejnovější články