zavřít

Představení akce Paratrooper: Small World

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Paratrooper: Small World je název nové střílečky z dílny západoaustralského vývojářského týmu DrewFX.

Je to hra zasazená do blízké budoucnosti, pojatá z vlastního pohledu i z perspektivy třetí osoby. Hráč zde získá roli válečného veterána (mužského i ženského pohlaví), jeho úkolem bude vyšetřit jakýsi incident v jihoamerické džungli.


nové obrázkykompletní galerie

Po příjezdu na místo určení zjistíte, že byla zdejší americká základna zcela zničena. Místní domobrana už tudy prošla, aby si odnesla vše cenné. Jenže to zdaleka není vše. Cosi se totiž skrývá v temné džungli. Číhá to a čeká. Vaše původně průzkumná mise se brzy změní v něco zcela jiného. Budete muset čelit hned několika hrozbám - nelítostným bestiím z džungle a neméně kruté domobraně. Tak, jak budete postupovat herními úrovněmi, se vám bude odhalovat osud původních obyvatel americké základny. V průběhu hraní sem tam narazíte na nějaké postavy, se kterými budete moci spojit síly.

Paratrooper: Small World má být strašidelnou a podmanivou akční hrou se sci-fi zápletkou. Těšit se na ni mohou majitelé PC a Xboxů. K dispozici prý bude i kooperativní multiplayerový mód s možností hry přes Internet, LAN nebo split-screen. Máte-li zájem se o této hře dozvědět více, navštivte její oficiální stránky, najdete tam rovněž video představující titul v akci.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.