zavřít

Precursors - následovník Boiling Point

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Teprve před pár dny bylo oznámeno dokončení dlouho očekávané akce Boiling Point (Xenus) a už tu máme oznámení jejího následovníka s názvem Precursors.

Nejde o následovníka ve smyslu pokračování, nýbrž v tom smyslu, že je to další projekt ukrajinského vývojářského týmu Deep Shadows. Z tiskové zprávy jsme se dozvěděli, že jde o akční vesmírnou FPS, která hráče nechá prozkoumat neprozkoumané kouty vesmíru, létat ve velkých bitevních lodích z planety na planetu, bojovat proti nepřátelům vně i uvnitř korábu a seznamovat se s cizími civilizacemi.


Hlavní hrdina hry zatím nemá jméno. Stane prý přímo ve středu konfliktu mezi dvěma rasami. Deep Shadows nejsou žádní troškaři a tak pro vás chystají více než 250 misí. Vesmírné lodě, se kterými budete létat také nebudou žádná šidítka, prý budou přesahovat délku 10 000 metrů (maximálně prý až 30 000 m.). To uznejte, že pravděpodobnost, že se na takový koráb propašuje nějaký ten gauner, co vám jde po krku, je velká. Ale nebezpečí bude číhat i venku, na povrchu planet. Nejednou přijde na řadu některá z arzenálu zbraní, mezi nimiž budou i částečně organické kousky. Nepřátelé budou velmi rozmanití a někteří z nich velmi neobvyklí (rostliny, hmyz, aj.). Ale ne vše, co se pohne, vám bude chtít ublížit. Setkáte se i se stovkami mírumilovných NPC. Ve hře se bude také hodně obchodovat. Precursors zkrátka kombinuje starou známou hru Elite, klasické sci-fi filmy a světoznámé romány spisovatele Andre Nortona. Její vydání je naplánováno na rok 2007.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.