zavřít

Praetorians - od ledových ker k pyramidám

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První dojmy z připravované real-time strategie Praetorians pocházející ze stejné dílny, ze které vzešli oblíbení Commandos, jste si mohli přečíst na začátku tohoto měsíce a věřím, že již nyní jsou někteří z vás pevně rozhodnuti si tento titul, jehož vydání se očekává v únoru 2003, pořídit.

Dnes pro vás máme balík nových obrázků.


nové obrázkykompletní galerie

Single-player hra Praetorians bude tvořena 24 chronologicky jdoucími misemi sestavujícími tak jednu ucelenou kampaň. Jak víte, Pyro Studios si tentokrát vzali na paškál období Římské říše, tudíž tomu budou odpovídat také jednotky. Každá ze stran bude oplývat 13 různými jednotkami. Šest z nich, jako kopiníci, lučištníci, jezdectvo, pěchota, ad., bude základních. Čím se budou navzájem od příslušníků jiných stran lišit, budou formace a určité schopnosti. Mezi speciálními jednotkami uvidíte např. egyptské válečné vozy, barbarské lovce a římské gladiátory. Jednotlivé strany budou mít své slabé i silné stránky. Římané jsou sice dobře organizovaní a početní, ale pomalejší než ostatní. Barbaři jsou naopak velice rychlí a silní, avšak není jich mnoho. Egypťané vynikají rychlostí a náboženským fanatismem.

Praetorians se odlišují od jiných podobných strategií tím, že nezahrnují hospodaření se zdroji a nevyskytují se zde ani žádné budovatelské prvky. Větší důraz tvůrci kladou na vše, co se týká boje a taktiky. Velkou úlohu ve hře sehraje také terén. Děj vás zavede na území severní i jižní Evropy, do Británie, severní Afriky a na Blízký východ. To znamená, že se se svými vojsky dostanete do rozdílných klimatických podmínek a terénů. Praetorians podporují také multiplayer až pro osm hráčů.
zdroj: GameSpy

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.