zavřít

Pozvánka do světa The Guild 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

I u nás se už brzy začne prodávat pokračování úspěšné simulace středověkého života - hra The Guild 2 vývojářského týmu 4Head Studios.

Předpokládaným termínem uvedení tohoto titulu na český trh je druhá polovina října, alespoň podle TISCALI Gameshopu, kde si jej můžete předobjednat. V Německu a v Británii už je The Guild 2 k dostání a podle recenzí, kterých je však zatím velmi poskrovnu, si vede dobře. Hráči z statních států Evropy a Ameriky zatím na svou příležitost vybudovat vlivnou středověkou dynastii čekají, tak jako my. Oni se ale dočkají možná o něco dříve, proto vám dnes nabízíme alespoň balík nových screenshotů.


The Guild 2 navazuje na úspěch svého předchůdce s názvem Europa 1400: The Guild. Hráči budou mít znovu možnost ovlivňovat osud celých generací rozvětvené středověké dynastie, přičemž tentokrát půjde tímto způsobem současně budovat více než jeden panovnický rod. Pohybovat se budete v pečlivě vytvořeném živém 3D světě, který vás doslova pohltí, když mu to dovolíte, a to tak, že se zde budete moci procházet přímo v ulicích svého města a sledovat veškeré dění pěkně zblízka. Zda budete platit za váženého obchodníka anebo za proradného zloděje, to už je na vás. Svou postavu budete moci zdokonalovat pomocí role-playing systému. Dokonce budete moci vytvořit skupinu až tří postav, z nichž každá bude mít nějaké silné i slabé stránky. The Guild 2 vás jinak zavede do Anglie, Německa a Francie. Vedle singleplayerových kampaní je hra vybavena také multiplayerem, který byl kompletně přepracován. Více vám o tomto titulu prozradí rozhovor ze začátku roku a oficiální stránky titulu.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.