zavřít

Pozdrav ze soustavy Arcturus

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové screenshoty z akční strategické hry ze sci-fi prostředí, která je presentována pod svým pracovním názvem Arcturus, Vám předvedou další bojové létající stroje, s nimiž se ve hře setkáte.

V současné době se pracuje na nové úrovni, která Vás zavede do temného koridoru.


další nové obrázky

BlueInca Studios kombinují v této hře akci (z vlastního i third-person pohledu) s real-time strategií. Arcturus nabídne dvě kampaně pro single player, každá pak postoupí přes 12 rozsáhlých regionů s rozličným terénem a obsáhne 4 technologické stupně. O tom, jaké možnosti nabídne multiplayer, se vývojový tým zatím dohaduje. Aby byla hra originální, vyvinuli BlueInca Studios pro svou strategii vlastní 3D engine, což zaručuje, že byste si již na první pohled neměli Arcturus splést s jinou gameskou. Předpokládané dokončení hry je plánováno na konec příštího roku.
zdroj: BlueMonday

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.