zavřít

Postavte si obchoďák v Mall Tycoon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všichni příznivci "Tycoonovek" jistě zajásají nad oznámením nového titulu, který vzniká na stolech společnosti Holistic Design.

zdroj: Archiv

Hra s názvem Mall Tycoon bude simulovat chod velkého obchodního centra, které si sami navrhnete, vybavíte vším potřebným a zajistíte, aby měli Vaši zákazníci důvod stále více utrácet. Velice atraktivně vypadají i obrázky, které Vám dnes přinášíme.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Kromě prostředí, které by mělo být navrženo tak, aby přivádělo nové návštěvníky k omrknutí Vašeho nákupního střediska, si budete moci pomáhat i organizací různých módních přehlídek, sezóních atrakcí (Santa Claus, Velikonoční králík, ad.) nebo vývojem dalších produktů. Samozřejmě se takový obchodní gigant nevyhne ani nepříjemnostem jako jsou ztracené děti, chuligáni nebo zlodějíčci atd. Pro své obchody (od tetovacích salónů po butiky s nejdražšími modely oděvů) si budete najímat zaměstnance, ostrahu, hostesky také uklízečky. Tak jako to bývá i u jiných podobných her, i zde bude možnost "kšeftovat" s vlastními výtvory po Internetu. Vydání Mall Tycoon je plánováno na leden 2002.
zdroj: GameSpot zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.