zavřít

Point & click adventura Sam & Max: Episode 1

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letos v říjnu se příznivci legendární dvojky detektivů Sama a Maxe dočkají jejich nových dobrodružství, která pro ně a pro vás chystá společnost Telltale Games (Bone, CSI).

zdroj: Archiv

I v souvislosti s tímto projektem, honosícím se názvem Sam & Max: Season 1, se skloňuje slovo "epizodický". Jak již bylo předesláno, první epizoda vyjde letos v říjnu, přičemž další mají následovat každý měsíc až do dubna příštího roku. Každá z nich má hráčům poskytnout zábavu délky filmu a navnadit je na další, tak jako je tomu obvykle i u populárních televizních seriálů. Přesto bude každá v širším kontextu nezávislou, se samostatnou zápletkou.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Nová dobrodružství Sama a Maxe budou jinak opět point & click. I tak se ale můžete těšit na trochu akčněji orientované části (řízení vozu, střílení). Humoru můžete čekat spoustu, ale to, co by vás mělo skutečně táhnout k dalším epizodám, bude vývoj postaviček a jejich příhody. A v tuhle chvíli není řeč pouze o hlavních hrdinech. Kromě nich se totiž seznámíte s celou řadou zajímavých osobností. Bude tu například Basco, poměrně velký chlápek, který nedá ani ránu bez nějaké zbraně. Pak také Sybila, terapeutka a tetovačka, velmi to kulturní osůbka.
zdroj: 1UP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.