Point & click adventura Sam & Max: Episode 1
zdroj: tisková zpráva

Point & click adventura Sam & Max: Episode 1

17. 7. 2006 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Letos v říjnu se příznivci legendární dvojky detektivů Sama a Maxe dočkají jejich nových dobrodružství, která pro ně a pro vás chystá společnost Telltale Games (Bone, CSI).

I v souvislosti s tímto projektem, honosícím se názvem Sam & Max: Season 1, se skloňuje slovo "epizodický". Jak již bylo předesláno, první epizoda vyjde letos v říjnu, přičemž další mají následovat každý měsíc až do dubna příštího roku. Každá z nich má hráčům poskytnout zábavu délky filmu a navnadit je na další, tak jako je tomu obvykle i u populárních televizních seriálů. Přesto bude každá v širším kontextu nezávislou, se samostatnou zápletkou.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Nová dobrodružství Sama a Maxe budou jinak opět point & click. I tak se ale můžete těšit na trochu akčněji orientované části (řízení vozu, střílení). Humoru můžete čekat spoustu, ale to, co by vás mělo skutečně táhnout k dalším epizodám, bude vývoj postaviček a jejich příhody. A v tuhle chvíli není řeč pouze o hlavních hrdinech. Kromě nich se totiž seznámíte s celou řadou zajímavých osobností. Bude tu například Basco, poměrně velký chlápek, který nedá ani ránu bez nějaké zbraně. Pak také Sybila, terapeutka a tetovačka, velmi to kulturní osůbka.
zdroj: 1UP

korgull

Nejnovější články