zavřít

Pohled za mříže Alcatrazu

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na GA-Strategy se objevily čtyři nové screenshoty z připravované 3D taktické strategie Alcatraz od vývojového týmu Philos Laboratories.

zdroj: Archiv

Alcatraz v sobě bude obsahovat klasické taktické herní prvky, které jste mohli shlédnout např. v Commandos, navíc však bude přidávat i něco navíc z oboru adventur a akce. Cílem hry je postupně osvobozovat různě specializované rebely z vězení, až se nakonec pokusíte osvobodit svého vůdce z nejstřežemějšího a nejznámějšího vězení v Americe, z Alcatrazu.


Alcatraz je již delší dobu ve vývoji a měl by být, podle slov vydavatele (CDV Software Entertainment), k dispozici během podzimu. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.