zavřít

Pohled na Delta Force: Black Hawk Down

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není žádným tajemstvím že nový díl oblíbené takticko-akční série s podtitulem Delta Force: Black Hawk Down nás zavede do bojů v Somálsku počátkem devadesátých let a že se jeho tvůrci z NovaLogic inspirovali úspěšným stejnojmenným filmem Riddleyho Scotta z loňského roku.

Do světa se již dříve dostalo hratelné demo, které jsme vám nabídli ke stažení a které také nemohlo ujít Mickeyho pozornosti a prvním dojmům.


nové obrázkykompletní galerie

Britská firma už hru od oznámení na loňské E3 jednou posunula, konečným datem vydání stále zůstává poměrně blízký březen 2003. V Česku se distribuce Black Hawk Down ujme společnost Cenega, která slíbila hru lokalizovat do několika málo týdnů od americké premiéry.
zdroj: C&VG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.