Pohled do Raven Shield: Athena Sword
zdroj: tisková zpráva

Pohled do Raven Shield: Athena Sword

25. 8. 2003 15:15 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Měsíc září je již za dveřmi a s ním i nový datadisk k oblíbené multiplayerové akci Rainbow Six: Raven Shield - Athena Sword.

Addon s sebou přinese mnoho nového, včetně misí, zbraní, multiplayerových módů, zvuků i grafických vylepšení. Co zůstane stejné, jsou nepřátelé - teroristé. Nová tedy bude i celá jedna kampaň o osmi misích propojených příběhem, v němž sehraje velkou úlohu zločinec jménem Gutierrez. Ten se sice momentálně nachází ve vězeňské cele, ovšem ani to mu nebrání organizovat dál obchody se zbraněmi, zejména pak těmi chemickými. Vaším úkolem bude zlikvidovat všechny, co v těchto věcech mají prsty.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Pokud jde o zbraně, které budete mít k dispozici, těšte se na sedm novinek - Benelli M4 Super 90, Beretta M93R, HK G3KA4, HK SL8-1, M240 , OTs-14 Groza 9/40, Spectre M. Nové herní módy budou v multiplayeru hned čtyři a zatímco dva z nich vám budou povědomé, další dva budou zcela nové. Jako bonus mají být přibaleny i tři nejoblíbenější mapy z původního R6, Rogue Spear, Urban Operations. Než se toho všeho dočkáte, mrkněte na pár nových screenshotů nebo videa z minulého týdne.
zdroj: GameSpy

korgull

Nejnovější články