zavřít

Podrobnosti o The Y-Project

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na začátku února jsme Vás informovali o novém akčním hybridu RPG a akční adventury nebo FPS, s názvem The Y-Project.

Na této hře pracuje německá společnost Westka Interactive, která se pro své dílo rozhodla použít Unreal engine. My pro Vás dnes máme několik nových screenů a také pár informací, které jsme se dozvěděli z interview poskytnutého britskému Ferrago.

Tak trochu tajemný název - The Y-Project - je pouze pracovním titulem a bude se prý ještě možná měnit. Inspiraci pro svou hru hledali tvůrci v mnoha filmech, ale nejen to, snaží se také vytvořit svůj vlastní svět. O podrobnosti se bohužel zatím nehodlají se čtenáři podělit. Jisté však je, že rozlehlá města ponesou určité shodné prvky. Na prozkoumání zde bude mnoho zajímavých kanceláří, obchodů, ale také soukromých domů; prohlédnout si budete moci např. historické museum nebo čtvrť prostitutek. Naše galerie v tomto případě mluví sama za sebe a jak je vidět, setkáme se v The Y-Project s velice impozantním prostředím.


další nové obrázky

The Y-Project bude mít svůj příběh (minulý článek), pro který budou nezbytní také ostatní postavy ve hře se vyskytující. Vyskytne se zde dokonce několik klíčových NPC, kteří budou udávat směr Vaší cesty udělováním dalších úkolů nebo pod-úkolů, občas Vám i dobře poradí, ale jindy se pro Vás stanou příčinou problémů. Tito NPC jsou všechno jedinci přeživší katastrofu, když praskla kopule chránící město před krvelačnými bestiemi pocházejícími právě z onoho tajného projektu Y. A nebudou to vždy milí lidé a vlastně to nebudou vždy ani lidé - taková událost zanechá na člověku stopy a tak se potkáte nejen se šílenci, ale také se cyberpunky apod.

Jak to bude s multiplayerem zatím není jisté. Westka sice mají spoustu plánů, ale nechtějí příliš odhadovat, jak vše nakonec přesně dopadne. Když by se nakonec multiplayer ve hře nevyskytl, určitě zde prý bude alespoň podpora vytváření nových single player módů a levelů. The Y-Project nebude založen na misích. Jakým směrem se dáte, bude záležet pouze na vás. Pokud však budete chtít postoupit do další kapitoly hry, musíte splnit zadané úkoly. K tomu Vám budou nápomocny také zbraně, kterých budete mít k dispozici 10 z celkových 16. Kromě klasických zbraní budete moci použít také některé ne příliš obvyklé. Např. "Medusa gun" promění Vaše nepřátele v kámen.

Tvůrci vkládají do The Y-Project veliké naděje a podle jejich slov by si tento titul mělo oblíbit opravdu široké spektrum hráčského publika, včetně fanoušků Sims nebo Lary Croft. Alespoň pro to udělají vše.
zdroj: Ferrago

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.