Podrobnosti o projektu Might & Magic Tribute
zdroj: tisková zpráva

Podrobnosti o projektu Might & Magic Tribute

14. 8. 2004 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jak jsme vám už dříve prozradili, hra s názvem Might & Magic Tribute není dalším oficiálním příspěvkem do slavné série, ale nezávislým projektem, na kterém pracuje skupinka fanoušků z celého světa.

news zdroj: tisková zpráva Mimochodem - pokud projdete seznam lidí, kteří se na vývoji MMT podílejí, najdete v něm i jednoho chlapíka z Třince :). V zásadě by se mělo jednat o freeware titul ve stylu M&M VI až IX, samozřejmě s řadou technologických vylepšení. Ačkoliv to už chvíli vypadalo, že z MMT nakonec nic nebude, poslední dobou začíná oficiální stránka projektu znovu ožívat a objevilo se na ní rovněž několik nových screenshotů předvádějících venkovní lokace.

Příběh by měl být zasazen do období před MMVI, ovšem žádné další podrobnosti nejsou známy. Celkově je slíbeno 15 venkovních map s desítkami dungeonů a více než 50 questů s údajně velice originální náplní. Ve světě MMT bude pobíhat šest různých hratelných ras, systém tříd však na nich nebude nijak závislý. Systém kouzel se nemá od toho v MMVI až IX příliš lišit, přibudou do něj však pochopitelně některá nová kouzla.

Pokud by vás ohledně MMT cokoliv zajímalo, doporučuju podívat se na tyto aktuální FAQ, případně sledovat sajtu Heroes.cz, na které Gremlin aktuálně trefně upozorňuje na možný konflikt autorů MMT s vlastníky práv na značku M&M, francouzským UbiSoftem. Autoři MMT nejsou zatím finálně rozhodnuti, jak hru uvolní, nejpravděpodobnější alternativou se ale její volný download přes internet. Datum dokončení MMT je však zatím skutečně ve hvězdách ("When it's done").

kate

Nejnovější články