zavřít

Podrobnosti o MechWarrior 4: Mech Pak

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když už jsme se dneska jednou zmínili o připravovaném přídavku k MechWarrioru 4, určitě by Vás zajímaly také nějaké podrobnosti.

MechWarrior 4 Inner Sphere Mech Pak, bude tedy addonem k MechWarrior 4: Venegance, který bude pro instalaci přídavného balíčku potřeba. Mech Pak bude obsahovat 4 nové Inner Sphere "Mechy", na jejichž výběru se mohli podílet fanouškové prostřednictvím průzkumu, který proběhl v lednu 2002 na homepage hry pod názvem "Select a Mech".


další nové obrázky

Těmi čtyřmi nejoblíbenějšími tedy jsou: Hunchback, Dragon, Zeus a Highlander. Jak jsme se již v dnešním článku o chystaných hrách od Microsoftu zmínili, bude tento addon obsahovat také novou multiplayer mapu - Koloseum. Hráči si tedy budou moci proti sobě zahrát ve skutečné gladiátorské aréně. Příznivce určitě potěší také rozšíření arsenálu zbraní o IFF Jammer pro snazší vyvolání zmatků na starně nepřítele a Heavy Gauss Rifle pro způsobení maximálního poškození. Do května, kdy by se měla hra do obchodů dostat, ještě uplyne hodně vody a tak si dlouhou chvíli zkraťte pohledem na dnes přidané obrázky.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.